otázky a odpovědi

rychlé odpovědi


Chcete se na něco zeptat? Nenašli jsme odpověď na jiných stránkách? Zde uvádíme odpovědi na nejčastěji kladené otázky.
Samozřejmě kdykoliv nám můžete napsat nebo zavolat 🙂

Jak se stát členem oddílu?

Napiš nám. Pošleme ti „Rodičovský dopis“, kde je popsáno jak oddíl funguje a pozveme tě „na zkoušku“ na některou z našich klubovních akcí nebo výprav do přírody. Po složení přijímačky se staneš členem oddílu. Neboj se na cokoliv zeptat.

Jak časté jsou oddílové akce ?

Každý týden v úterý od 17. do 19. hodin máme klubovní schůzku – oddílovku. Jednou za čtrnáct dní výpravu, zpravidla v sobotu, několik výprav v roce je celodenních. V červenci jezdíme na tři týdny na tábor.

Je účast na oddílových akcích povinná ?

Naše činnost je postavena na dlouhodobém záměru a velkém množství dobrovolné práce vedoucích. Proto jsou pravidelná účast na oddílových akcích a plné zapojení do oddílové činnosti nezbytnými předpoklady pro členství v našem sdružení.

Kde se scházíme ?

Oddílovky máme v malé ale krásné klubovně v Kubelíkově ulici 48, v Praze 3 na Žižkově. Klubovnu jsme si vlastnoručně vybudovali a vyzdobili v zálesáckém stylu. Když je hezky, chodíme ven.

Kolik to stojí ?

Roční poplatek na alespoň částečnou úhradu nákladů spojených s provozem klubovny je 1800 Kč. Členové vedení vykonávají svou práci zdarma, hradí si veškeré výlohy související s činností a výpravami a také platí členský příspěvek v plné výši.